Понеділок, 20.05.2024, 03:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Методичний кабінет при управлінні освіти м. Херсон

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні посилання

Виховна робота

Методист Заїка Лариса Михайлівна

Майстер клас

     З  метою   модернізації   науково-методичної роботи, вдосконалення  діяльності над новою науково-методичною проблемою «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі: методологічний та методичний підходи»,  методичний  кабінет при управлінні освіти Херсона раз у півріччя на  базах навчальних закладів організує «Майстер класи» для заступників директорів з виховної роботи.

     У квітні «Майстер клас»  з теми     «Досвід взаємодії особистості учня з соціумом та його суспільне значення» проведено на базі ЗНЗ №32.             Педагогічний колектив презентував систему роботи  з впровадження науково-методичної проблеми з класними керівниками. Заступник директора з виховної роботи  ознайомила присутніх з інноваційними підходами до процесу соціалізації учнівської молоді з огляду на проблеми. Психологом навчального закладу представлено методику, яка запроваджується організаторами виховного процесу для вивчення особистості вихованця з метою сприяння її саморозвитку й самовиховання. Керівником м/о  проведено елемент тренінгу з присутніми.

    Систему роботи з учнями щодо процесу входження школярів у соціальне середовище та його пристосування до культурних, психологічних і соціальних факторів представлено класним керівником 6 класу.

    Практичну частину було проведено за допомогою демонстрації результативності роботи гуртків, кількість яких налічує 21.

    Під час проведення підсумків присутні за допомогою анкет оцінили результативність методичного заходу наступним чином: 83% - високий рівень системи роботи закладу над впровадженням науково методичної проблеми, 17% - достатній.

 

 


 


 

 Для класних керівників міста у кількості 45 чоловік розглянуто питання «Забезпечення повноцінного фізичного розвитку школярів батьками та учасниками виховного процесу».

                 Перед присутніми виступили методист з виховної роботи методичного кабінету Заїка Л.М., яка ознайомила з результатами досліджень стану фізичної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл міста. Лікар-методист Обласного центру здоров’я, спорту і медицини Джугостран О.Я. за допомогою презентації представила стан здоров’я населення Херсона та його причини. Психолог методичного кабінету Гуренок Г.М. надала класним керівникам рекомендації щодо роботи з батьками для покращення стану здоров’я учнів.

                     Педагогічний колектив ЗОШ №44 разом з учнями продемонстрував  форми взаємодії з батьками щодо формування здорового способу життя. Досвідом роботи з даного питання ділилися класні керівники молодшої, середньої та старшої ланок.

                     На методичному заході яскраво виступили учні – учасники хореографічного колективу «Viva danser», інтерактивного театру та художньої гімнастики.


 


 

 


 


 


 


 


 


 


 

На базі Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 відбулося практичне засідання «Школи класного керівника», яка працює при методичному кабінеті управління освіти Херсонської міської ради.

  


 

Для класних керівників міста у кількості 40 чоловік представлено досвід роботи навчального закладу №26 з питання «Національне виховання в сучасній школі».

   Класні керівники міста ознайомилися з формами роботи, які впроваджують педагоги для співпраці з батьками, наданням їм психологічної  підтримки, залученнями батьків  до позакласної роботи з метою розвитку творчих здібностей дітей.

    Педагогічний колектив разом з учнями та їх батьками організував традиційне свято «Комишанський благодійний ярмарок», який


 

об’єднав всю громаду селища. Почесними гостями були заступник голови Комишанської селищної ради Сендецька О.О., депутат міської ради Грек І.А.

   Під час ярмарки відбулося урочисте вітання вчителів-донорів, опікунів, яскраві виступи вокально-хореографічного колективу учнів, вчителів, театральна реклама овочів, святкова хода з товарами.

    Кошти, які вилучено під час ярмарки, надано дитині-інваліду  першого класу для придбання обладнання, яке допоможе дитині рухатися.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Форма входу